Olej rycynowy na guzy nowotworowe

[mashshare]

Medyczne zastosowania oleju rycynowego obejmują szeroki zakres schorzeń, w tym leczenie nowotworów.

Olej rycynowy pomaga pozbyć się guzów, które odnoszą się do obrzęków lub nieprawidłowego tworzenia się pasożytniczych komórek lub tkanek w wielu częściach ciała, które mogą, ale nie muszą być szkodliwe dla zdrowia.

Leczenie nowotworów olejem rycynowym jest powszechnie uznawane za środek ludowy. Według amerykańskiego medium, Edgara Cayce’a , olej rycynowy, naturalny olej roślinny pozyskiwany z nasion rącznika pospolitego wyciąga guzy z organizmu. Często jest polecany w leczeniu guzów przy powierzchni skóry.

Oprócz redukcji lub rozpuszczenia guzów, olej rycynowy jest również uważany za naturalny środek na inne obrzęki skóry. Można go stosować na haluksach, znamionach, brodawkach, modzelach i cystach. Istnieją również doniesienia, że ​​guzy macicy i torbiele jajnika, które są łagodne lub nienowotworowe mogą również być zwalczane przez olej rycynowy.

Jak działa olej rycynowy na guzy nowotworowe?

Olej rycynowy zawiera przede wszystkim kwas rycynolowy, składnik kwasu tłuszczowego, który wyróżnia się wieloma właściwościami leczniczymi dla ludzkiego organizmu. Kwas rycynolowy ma zdolność wyciągania toksyn i innych trujących składników z tkanek, przywracając w ten sposób zdrowie zakażonym częściom ciała.

Jaka jest metoda stosowania oleju rycynowego w leczeniu guza?

Olej rycynowy do leczenia nowotworów jest wykonywany zewnętrznie poprzez namaczanie kawałka wełnianej lub bawełnianej flaneli w wysokiej jakości tłoczonym na zimno oleju. 

Okłady z oleju rycynowego są rodzajem naturalnej terapii tradycyjnie i często stosowanej w celu poprawy krążenia organizmu, procesów eliminacji i leczenia. Mogą leczyć różne schorzenia, takie jak zaburzenia chłonne, nerw kulszowy i wiele innych.

Ten pakiet oleju rycynowego umieszcza się na zakażonym obszarze, aby przyspieszyć gojenie się tkanek pod skórą. Następnie kładzie się na nim termofor lub inny rodzaj poduszki grzewczej. 

Zaleca się, aby olej rycynowy pokrywał guz przez co najmniej jedną godzinę do 3 godzin, przez 3 do 7 dni w tygodniu, aby leczyć tę chorobę. Zapewni to bardziej widoczne rezultaty.

Przed użyciem oleju rycynowego skonsultuj się z lekarzem

Jeśli zauważysz, że masz stany przypominające guzy w swoim ciele, upewnij się, że masz właściwą diagnozę od swojego lekarza zanim zaczniesz szukać leczenia. 

Gdy już poznasz swój prawdziwy stan i jeśli rzeczywiście stwierdzisz, że masz guzy, skonsultuj się najpierw z lekarzem w sprawie możliwych metod leczenia, które są dla Ciebie dostępne, w tym możliwości zastosowania terapii olejem rycynowym.

Pamiętaj jednak, aby unikać stosowania oleju rycynowego w leczeniu guzów nowotworowych, ponieważ może to tylko pogorszyć i tak już poważny stan.

[mashshare]

Podobne artykuły

Popularne artykuły

Obniż poziom cholesterolu i popraw swoje zdrowie dzięki temu olejowi

Jeśli chodzi o kuchnię, to jest kilka rzeczy, które na pewno każdy z nas ma w swojej spiżarni, bez których po...

Domowe sposoby na przewlekły ból: 6 sposobów na złagodzenie bólu

Przewlekły ból dotyka 1 na 5 osób w Polsce, co utrudnia osobom dotkniętym chorobą prowadzenie normalnego trybu życia. Jest to bardzo subiektywne...

Jak pić ocet jabłkowy? Właściwości, dawkowanie i przeciwwskazania

Ocet jabłkowy jest używany w kuchni i medycynie naturalnej od tysięcy lat. Wielu twierdzi, że ma korzyści zdrowotne, w tym wpływa na...

Jak zrobić syrop z cebuli – domowy przepis na kaszel

Wiele lat temu wziąłem udział w internetowym kursie zielarskim z udziałem Rosemary Gladstar (jednej z moich ulubionych zielarzy). Na tym kursie pokazała nam,...

Jak zrobić piasek kinetyczny – prosty domowy przepis

Zastanawiasz się jak zrobić piasek kinetyczny? Te przepisy na wykonanie piasku kinetycznego wykorzystują tylko podstawowe składniki, aby uzyskać miękki, formowalny...